WŁADZE SPÓŁDZIELNI

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI

mgr Wiesław T.  Grott

licencja zawodowa zarządcy nieruchomościami nr 20124 

Iwona Józefiak

– Główna księgowa

RADA NADZORCZA

W dniu 05 października  2020 r. ukonstytuował się nowy skład Rady Nadzorczej Cz.S.M. w Czarnkowie:

  • Wojciech Urban  Przewodniczący Rady Nadzorczej – os. Parkowe II

 

  • Piotra Matuszczak Z-ca Przewodniczącego Rady Nadzorczej – Osiedle Parkowe II

 

  • Andrzej Kiciński – Sekretarz Rady Nadzorczej – Osiedle Parkowe II

 

  • Danuta Zatoka Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Zacisze

 

  • Wojciech Pawłowski Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Parkowe II

 

  • Robert Lasocki Członek Rady Nadzorczej – ul. Sikorskiego

 

  • Bogusław Starczewski Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Zacisze

 

  • Krystyna Witkowska Członek Rady Nadzorczej – ul. Siedmiogóra

 

  • Małgorzata Albin Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Parkowe II
 

Składy stałych Komisji Rady Nadzorczej:

  • Komisja Gospodarki Zasobami  Mieszkaniowymi:
    • Robert Lasocki – Przewodniczący Komisji
    • Bogusław Starczewski – Sekretarz Komisji
    • Andrzej Kiciński – Członek Komisji
 
  • Komisja Samorządowo-Społeczna
    • Danuta Zatoka – Przewodniczący Komisji
    • Wojciech Pawłowski – Sekretarz Komisji
    • Wojciech Urban – Członek Komisji
   
  • Komisja Rewizyjna
    • Krystyna Witkowska – Przewodniczący Komisji
    • Małgorzata Albin – Sekretarz Komisji
    • Piotr Matuszczak – Członek Komisji

W dniu 05 października  2020 r. ukonstytuował się nowy skład Rady Nadzorczej Cz.S.M. w Czarnkowie:

  • Wojciech Urban              Przewodniczący Rady Nadzorczej – os. Parkowe II
  • Piotra Matuszczak          Z-ca Przewodniczącego Rady Nadzorczej – Osiedle Parkowe II
  • Andrzej Kiciński              – Sekretarz Rady Nadzorczej – Osiedle Parkowe II
  • Danuta Zatoka                Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Zacisze
  • Wojciech Pawłowski        Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Parkowe II
  • Robert Lasocki                Członek Rady Nadzorczej – ul. Sikorskiego
  • Bogusław Starczewski    Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Zacisze
  • Krystyna Witkowska      Członek Rady Nadzorczej – ul. Siedmiogóra
  • Małgorzata Albin            Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Parkowe II
 

Składy stałych Komisji Rady Nadzorczej:

  • Komisja Gospodarki Zasobami  Mieszkaniowymi:
    • Robert Lasocki – Przewodniczący Komisji
    • Bogusław Starczewski – Sekretarz Komisji
    • Andrzej Kiciński – Członek Komisji
 
  • Komisja Samorządowo-Społeczna
    • Danuta Zatoka – Przewodniczący Komisji
    • Wojciech Pawłowski – Sekretarz Komisji
    • Wojciech Urban – Członek Komisji
   
  • Komisja Rewizyjna
    • Krystyna Witkowska – Przewodniczący Komisji
    • Małgorzata Albin – Sekretarz Komisji
    • Piotr Matuszczak – Członek Komisji