W ramach obchodów 65 lecia Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Czarnków i pod patronatem MKS Steico Noteć Czarnków, odbył się coroczny Mikołajkowy Turniej piłkarski dla dzieci z roczników 2013-2015. W niedzielny poranek pomimo zasp śnieżnych i utrudnień na drogach wszystkim bezpiecznie udało się dotrzeć na w/w turniej. Wszystkie zespoły wraz z tłumem kibiców w postaci rodziców, dziadków, wujków i ciotek 🙂 wysłuchali kilku słów o przebiegu turnieju od Dyrektora OSIR-u pana Patryka Dzibasa. Następnie kilka zdań powiedział Tomasz Grott przedstawiciel CzSM w Czarnkowie który zachęcał zawodników do strzelania jak największej ilości bramek i do gry fair play oraz że po zakończeniu wszystkich meczy na specjalne zaproszenie zawita gość specjalny w postaci św. Mikołaja wraz z upominkami dla wszystkich zawodników. Atmosfera na trybunach była niesamowita, a wszyscy rodzicie dopingowali swoich podopiecznych w duchu fair play. Do rozgrywek zgłosiły się trzy drużyny z Czarnkowa i po jednej z Lubasza, Kuźnicy Czarnkowskiej, Drawska, Trzcianki i Piły. W przerwach między rundami zorganizowano konkurs rzutów karnych oraz konkurs żonglerki.

Tego dnia organizatorzy zrezygnowali z klasyfikacji końcowej, a zawodnicy i zawodniczki swoje mecze rozgrywali na mniejszych boiskach, gdyż ideą było, aby padało, jak najwięcej bramek i tak też było bo na turnieju łącznie padło ponad 200 bramek!

Dziękujemy za zdjęcia Panu Jakubowi Bednarkowi! Szersza relacja i więcej zdjęć na fanpagu OSIRu https://www.facebook.com/osir.czarnkow1?locale=pl_PL

konkurs rzutów karnych:

I miejsce – Szymon Kowalewski (Kuźnica Czarnkowska)

II miejsce – Marcel Rutkowski (Piła)

III miejsce – Filip Gabrysiak (Drawsko)

konkurs „żonglerki” piłką, gdzie zawodnicy mieli tylko jedną próbę:

I miejsce – Bartek Graś (Drawsko)

II miejsce – Cezary Bzdręga (Czarnków)

III miejsce – Igor Hejdysz (Czarnków