VIII edycja konkursu „Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej” za nami. W tym roku zaszczytne miano Lidera otrzymało 41 spółdzielni mieszkaniowych z całej Polski. Po raz kolejny Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa znalazła się w gronie wyróżnionych przez miesięcznik “Administrator i Menager Nieruchomości” jako Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej – 2022 w kategorii Spółdzielnie małe bez przychodu z inwestycji.

Uroczysta gala wręczenia laureatom statuetek odbyła się 22 września br. na Zamku w Gniewie. Konkurs organizowany jest przez redakcję miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości”.

Nagrodę w imieniu spółdzielni odebrali Panowie Przewodniczący Rady Nadzorczej Wojciech Urban, v-ce Przewodniczący Rady Nadzorczej Piotr Matuszczak wraz z przedstawicielami Zarządu Tomaszem Grottem i Marcinem Karwackim podczas uroczystej gali w której udział wzięli przedstawiciele spółdzielni z całej Polski.

Celem konkursu jest wyłonienie liderów, czyli spółdzielni, które wyróżniają się osiągniętymi wynikami ekonomicznymi, inicjatywami podejmowanymi na rzecz swoich członków oraz przedsiębiorczością.

Ogólnopolski Ranking Spółdzielni Mieszkaniowych organizowany jest od 2014 roku. Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa od 2015 roku jest corocznie nagradzana w konkursie. Wyróżnienia dostała po raz ósmy z rzędu.


Bardzo dziękujemy za wyróżnienie.